Jak zvýšit triceps a mít ploché břicho? Cvičení a dieta jsou nezbytné

Mnoho lidí by si přálo mít dobře vyvinutý triceps. Bohužel ne každý ví, jak na něm správně pracovat. A pravdou je, že vše, co potřebujete, je pár jednoduchých cviků. Triceps, jak můžete hádat, jsou rozděleny do tří částí. Je to boční hlava, střední hlava a vnitřní hlava.

Pokud chceme začít cvičit triceps, vyplatí se vědět, jaké cviky provádět. Prvním cvikem může být narovnání paží horní kladky. Tento cvik zapojuje všechny tricepsové hlavy. Dalším cvikem je narovnání paží s činkou proti čelu vleže na lavičce. Toto cvičení výrazně zvyšuje hmotu tricepsového svalu.

Má také vliv na protažení svalu. Na závěr cviků můžeme provést i sérii kliků. Shyby nám umožní mít kompletní účinek na svalovou strukturu. Je důležité, aby cvičení tricepsu bylo kombinováno s cvičením bicepsu. Díky tomu dojde k dodatečnému protažení tricepsu. Cviky na triceps můžete kombinovat i s tréninkem hrudníku.

Dieta pro ploché břicho

Štíhlého a plochého břicha lze dosáhnout nejen cvičením, ale především správnou stravou. Jídelníček pro ploché břicho není příliš složitý, ani není spojen s přílišnými oběťmi. Za prvé, z každodenní stravy by měly být vyřazeny všechny druhy sladkostí, sycené a umělé nápoje a tučná jídla.

V první řadě se vyplatí zaměřit se na zdravé mléčné výrobky – kefíry pomohou udržet vhodnou střevní flóru. Vyplatí se omezit sůl a nadýmavou zeleninu. Denní jídla by také měla obsahovat méně sacharidů a tuků. Nejlepší je vsadit na ovoce a zeleninu, které obsahují velké množství přírodní vlákniny.

Vyplatí se začít den s plnohodnotným chlebem. Masa se nemusíme úplně vzdávat. Pro ploché břicho je ale nejlepší použít libovou drůbež, krůtu nebo ryby. Vhodné přestávky mezi jídly by také neměly být delší než tři hodiny. Je také lepší vsadit na méně vydatná jídla. Tímto způsobem můžete získat ploché a pevné bříško.

Na co byste měli pamatovat?

Pokud jste obézní a právě jste udělali první krok, tedy překročili práh posilovny, máte vyhráno. Nyní stojíte před dilematem nevzdat se, protože účinky efektivního a systematického cvičení se dostaví rychleji, než si dokážete představit. Promluvte si s trenérem v posilovně nebo využijte služeb osobního trenéra.

Profesionální sportovci vám poskytnou veškeré rady a zajistí, aby byl váš trénink pro vás bezpečný. Vyplatí se také zajímat o spalovač tuků, který vám pomůže zbavit se přebytečného tělesného tuku za kratší dobu. Samozřejmě v první řadě se vyplatí konzultovat takový pohyb s trenérem, který vám pomůže vybrat něco vhodného, ​​případně si nechat poradit v renomovaném sportovním obchodě.

Nespěchejte, pouze provádějte cviky systematicky a se spalovačem tuků dosáhnete požadovaného efektu za kratší dobu. Používání doporučených spalovačů tuků spolu se správnou stravou nemá žádné zdravotní následky.