Doplnění nedostatku vitaminu D

Vitamin D je produkován v našem těle, zejména když se vyhříváme na slunci. Jsou však období v roce, kdy slunce rozhodně nestačí a naše tělo si s tvorbou tohoto vitamínu neví rady. Jelikož je však nezbytný pro správný vývoj našeho těla, měli bychom vědět, jak jeho nedostatek doplnit.

Je to možné, protože existují potraviny bohatší na vitamín D. Je to především rybí tuk a obecně ryby a rybí výrobky. V tomto ohledu jsou zvláště cenné druhy jako losos a úhoř. Kromě toho vitamín D najdete ve vejcích (a přesněji ve žloutcích), mléčných výrobcích a pouze mléce, výrobcích z celozrnné mouky a houbách.

Vyplatí se zajistit, zejména v zimě, kdy se blahodárným slunečním paprskům vystavujeme mnohem kratší dobu, doplňovat jídelníček o výše uvedené produkty. Nedostatek vitaminu D je pro naše tělo nebezpečný a může vést k vážným onemocněním.

Tréninkový plán na hubnutí – dbejte na vitamín D!

Čím blíže k létu, tím větší provoz v tělocvičnách a fitness klubech. Konec jara je poslední výzvou k redukci tuku. Tréninkový plán by však měl začínat stanovením cíle. Čeho chceme cvičením dosáhnout – možná chceme zhubnout 10 kg nebo třeba zmenšit pas o 5 cm.

Ve chvíli slabosti stojí za to se vrátit k uloženému cíli a zkusit si představit, jak budeme vypadat, až se nám ho podaří dosáhnout. Tréninkový plán zaměřený na hubnutí zbytečných kilogramů by se měl skládat především z kardio cvičení. Mluvím o plavání, jízdě na kole, běhu nebo cvičení na stepperu. Abyste viděli první účinky, musíte intenzivně cvičit alespoň třikrát nebo čtyřikrát týdně.

Tréninkový plán na redukci tělesného tuku by měl obsahovat i silové cviky. I v klidu po intenzivním tréninku svaly využívají energii k obnově. Nic však nedosáhneme, pokud nebudeme pravidelně cvičit. Pravidelnost a ochota jednat nám jistě zaručí štíhlé tělo.

Sajad Gharibii Wiki – příběh muže, který ví, co je trénink

Je jedním z nejmocnějších, doslova řečeno, lidí na světě. Jeho monstrózně vytvarovaná postava je obdivuhodná. Hektolitry potu vylité v posilovně měly v jeho případě za následek impozantní svaly. Íránec narozený v roce 1992 v Ahwazu se mu nějakou dobu přezdívá „Velký medvěd“.

I když slovo velký v jeho případě nestačí. Může se pochlubit působivým vzhledem, někteří ho dokonce přirovnávají ke komiksové postavě Hulka. Jeho síla je také působivá. Měří závaží o hmotnosti 175 kg! Jeho vlastní hmotnost je 155 kg. Má fanoušky po celém světě, což nejlépe potvrzuje jeho účet na oblíbené sociální síti Ingramie.

Jeho činnost sleduje přes 70 tis. lidí z celého světa. Je jistě těžké projít kolem tak působivé postavy lhostejně. Nutno také podotknout, že je teprve na začátku své kariéry. O jeho úspěších ve světě silových sportů ještě nejednou uslyšíme